V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

20 let reklam T-Mobile

Startujeme veřejné reklamní přehlídky AdParade. První je speciální komentované pásmo spotů mobilního operátora T-Mobile. Přijdou Jakub Kohák a Lukáš Pavlásek.

20 let reklam T-Mobile

20 let reklam T-Mobile

Agent, Zadar a všechny další důležité kampaně T-Mobile uplynulých dvou dekád v jedinečné promítací show, s komentáři hlavních aktérů. Zavzpomínat a historku či dvě přihodit přijdou Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek a taky Jan Stanko z T-Mobile. O aktuální éře budou hovořit Ondřej Hübl a spol. ze Saatchi & Saatchi Praha. Oborové popravčí z Reklamní katovny Médiáře a MarketingSalesMedia budou reprezentovat Vilém RubešTomáš Hrivňák. Nenechte si ujít první akci z nové série AdParade!

Kdy? Už v neděli 9. října 2016 od 19 hodin v Rock Café na Národní třídě 20 v Praze. Vstupné 50 Kč se vám vrátí v podobě speciálního drinku Zadarova lavina.