Médiář.cz - Média, reklama, marketing, mobilní aplikace a slevové servery

 
 

Agentury PR.Konektor a Konektor se sestěhovaly na jednu adresu a slavily ve skautském

 
 

Agentury PR.Konektor a Konektor minulý týden oficiálně otevřely nové společné kanceláře na náměstí Republiky. Symbolicky tak zakončily dlouhodobý proces vzájemné integrace kreativní a PR sféry. Sestěhování do společných prostor je vyústěním spolupráce, na kterou nastoupily v roce 2009. Tehdy se po neformální spolupráci rozhodly své partnerství formalizovat a agentury majetkově propojit.

„Hranice mezi marketingem a public relations se smazává, zadání klientů si často přímo žádají propojení obou disciplín. Pokud se podaří profesionálně skloubit marketingový i PR koncept, výsledný návrh je mnohem účinnější,“ říká managing partner PR.Konektoru Jaroslav Duroň.

Otevření společných kanceláří tematickým večírkem se odehrálo pod taktovkou režiséra a scénáristy Michala Cabana, který stojí mimo jiné za produkcí doprovodných akcí MFF Karlovy Vary. Tentokrát se nechal inspirovat slavným dílem Jaroslava Foglara. Rychlé Konektory a Rychlé PR.Konektory se tak společně s novináři a významnými osobnosti z oboru vydaly na dobrodružnou Výpravu po Stínadlech.

Spojený tým obou Konektorů

Spojený tým obou Konektorů

Širokko a Kohák

Širokko a Kohák

 
 
 
reklama

Nejčtenější za týden

reklama

Denní zpravodaj e-mailem

Čtěte nás na sociálních sítích

Na Twitteru sledujte telegrafické zprávy
a odkazy na všechny naše články.Na Facebooku sledujte delší komentáře,
fotografie a odkazy na vybrané články.

 
 

Národní galerie reklamy

 
další kampaně