Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Agentury PR.Konektor a Konektor se sestěhovaly na jednu adresu a slavily ve skautském

Agentury PR.Konektor a Konektor minulý týden oficiálně otevřely nové společné kanceláře na náměstí Republiky. Symbolicky tak zakončily dlouhodobý proces vzájemné integrace kreativní a PR sféry. Sestěhování do společných prostor je vyústěním spolupráce, na kterou nastoupily v roce 2009. Tehdy se po neformální spolupráci rozhodly své partnerství formalizovat a agentury majetkově propojit.

„Hranice mezi marketingem a public relations se smazává, zadání klientů si často přímo žádají propojení obou disciplín. Pokud se podaří profesionálně skloubit marketingový i PR koncept, výsledný návrh je mnohem účinnější,“ říká managing partner PR.Konektoru Jaroslav Duroň.

Otevření společných kanceláří tematickým večírkem se odehrálo pod taktovkou režiséra a scénáristy Michala Cabana, který stojí mimo jiné za produkcí doprovodných akcí MFF Karlovy Vary. Tentokrát se nechal inspirovat slavným dílem Jaroslava Foglara. Rychlé Konektory a Rychlé PR.Konektory se tak společně s novináři a významnými osobnosti z oboru vydaly na dobrodružnou Výpravu po Stínadlech.

Spojený tým obou Konektorů

Spojený tým obou Konektorů

Širokko a Kohák

Širokko a Kohák

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr