V úterý 30. srpna startuje na rádiu Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den od 12.00 do 13.00, kdy předtím pět let vysílal Ruda z Ostravy, nabídne mix hudby, zpráv a zábavy. Bouček chystá zábavní vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem Libor Bouček volá na Hrad a či bleskový kvíz. „Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ prohlásil Bouček, který dosud musel vstávat kvůli ranní moderaci od 6.00 do 9.00.

Agentura Underline vystupuje z AKA

„Nevidíme důvod, proč tam být,“ uvedla agentura na svém Facebooku.

Aktivační agentura Underline Marka Řídkého dnes oznámila na své facebookové stránce, že vystupuje z Asociace komunikačních agentur ČR (AKA). Informaci potvrdil Médiáři i ředitel asociace Marek Hlavica. „Oznámili mi tento záměr včera mailem, ale oficiální informaci jsem zatím neobdržel. Tuším, že jejich kroku předcházela schůze aktivační sekce AKA,“ řekl Hlavica.

„Jde o rozhodnutí Marka Řídkého, za sekci je nemáme potřebu komentovat. Pravděpodobně má jiný pohled na věc, ale nevidíme v tom nic zásadního,“ sdělil Médiáři předseda aktivační sekce AKA David Čermák, jinak ředitel aktivační agentury Momentum, spadající pod McCann Prague.

„Podívali jsme se na členství v AKA novým způsobem a nevidíme důvod, proč v asociaci být. Prostředky, které vkládáme do členství, chceme využít jinak. Hodláme se věnovat projektům, k nimž asociaci nutně nepotřebujeme,“ sdělil Médiáři bez bližších podrobností Marek Řídký. Podle jeho slov je Underline od ostatních agentur sdružených v aktivační sekci odlišná tím, že vystupuje nejen jako podlinková, ale spíš jako kreativní agentura.

Nejde o poslední odchod z AKA v poslední době. V loňském roce z ní demonstrativně na rok vystoupila komunikační skupina Lion Communications, která se ale letos v únoru do asociace opět vrátila. Podle prezidenta Lion Communications Martina Štěpánka panuje nyní v AKA dělná atmosféra a asociace opět plní svou funkci. 

Marek Řídký nicméně nevnímá odchod Underline z AKA jako demonstrativní. „Nejde o žádný protest, je to jen reálné zhodnocení toho, co nám AKA může přinést a co můžeme přinést my jí,“ řekl Médiáři.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr