Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Altron má nové logo, opět od Studia Najbrt

Budovatel datových center zjednodušil svou firemní identitu, změnu dokončí během roku.

Český budovatel datových center Altron představil své nové logo. Stejně jako původní identitu je vytvořilo Studio Najbrt. Změna firemní tváře souvisí podle zástupců Altronu s novou strategií a portfoliem. Nové logo nahrazuje to původní po sedmi letech.

Nové logo Altronu

Nové logo Altronu


Původní logo Altronu

Původní logo Altronu

„Zjednodušení našeho loga podporuje aktuální trendy a inovační přístup. Nová firemní identita reflektuje náš aktivní postoj k novým technologiím, například v oblasti řízení cloudu, internetu věcí nebo řešení pro datová centra,“ tvrdí Milivoj Uzelac, zakladatel společnosti a předseda dozorčí rady Altronu.

„Díky dlouhodobé spolupráci se studiem Najbrt, které je autorem předchozích i současné verze vizuálu, se podařilo vymyslet pojetí, které pomůže Altronu v dalším rozvoji,“ doufá marketingový ředitel firmy Jan Rezek.

Přechod k nové firemní identitě a logu bude postupný a rozložený do celého roku. V současnosti se lze setkat s novým logem například na webových stránkách Altronu a v dalších komunikačních kanálech.