Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Altron si na PR vybral Fyi Prague

Dodavatel datových center plánuje další mezinárodní expanzi.

Altron podniká v oblasti datových center

Začátkem července představila firma nový produkt pro správu datových center, Altron Infrastructure Management

Společnost Altron, podnikající v oblasti datových center a IT řešení pro firemní zákazníky a veřejnou správu, si pro spolupráci v oblasti PR vybral agenturu Fyi Prague. Předmětem spolupráce bude především profilace firmy v odborných a ekonomických médiích coby evropského IT dodavatele.

„Naše firma byla založena v Čechách před téměř pětadvaceti lety a rozrostla se na víc než 250 zaměstnanců nejen v Česku, ale i v Rusku, na Ukrajině, v Ománu a v Dubaji. Máme ambice dalšího růstu a v brzké době nás čekají další velké projekty, u kterých bude klíčová jejich správná komunikace směrem k novinářům a další odborné veřejnosti,“ uvádí Jan Rezek, marketingový ředitel Altronu.