Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

AMI povýšila Favarovou a Štočkovou

Dana Favarová a Šárka Štočková se staly novými account manažerkami AMI.

PR agentura AMI Communications povýšila začátkem roku dvě členky svého týmu, který pečuje o průmyslové klienty. Novými account manažerkami agentury se tak staly Dana Favarová a Šárka Štočková.

Dana Favarová

Dana Favarová

Favarová zahájila svou kariéru v agentuře MediaTrust Communications. V minulosti měla na starosti také komunikaci zahraničních projektů společnosti Jufa a pracovala v komunikačním oddělení United Colors of Benetton. Do AMI Communications nastoupila v roce 2012, a to do týmu průmyslu, kde se nyní stará o klienty CS Cargo, ČEZ Futur/E/Motion, ArcelorMittal Ostrava a Škoda Transportation.

Šárka Štočková

Šárka Štočková

Štočková začínala jako redaktorka zpravodajského webu Lidovky.cz, kde měla na starosti domácí a ekonomická témata. V oboru public relations se pohybuje od roku 2012. Před AMI pracovala v PR agentuře Pram Consulting. Do AMI nastoupila v roce 2015 a má na starost průmyslové klienty, mezi něž patří ČEZ, Zetor Tractors, Latecoere, Round Hill Capital nebo Skanska.