Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

AppParade 18

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě. Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, celkově už osmnáctá AppParade proběhne v pondělí 23. února 2015 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Přihlášky

Vstup pro všechny je zdarma.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům akce STRVIBM a HTC. Divácké hlasování přes SMS zajistilo Tomato Labs. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři AppParade

 

Co vám nabídnou naši partneři

  • Zbrusu novým partnerem je vývojářské studio STRV (znáte je krátce jako Strive a určitě také jako uLikeIT). STRV – neboli Strajv – ocení apku, co má drajv.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci a také výherci předchozích přehlídek zasednou nově v porotě, která bude aplikace hodnotit z odborného pohledu.
  • Mezi partnery máme i letos výrobce mobilních telefonů HTC. Novým modelem mobilního telefonu obdaruje vítězného vývojáře a také toho z vás, kterého vybereme z hlasujících na místě. Přijďte a hlasujte, vyplatí se to.
  • Kolegové z CzechCrunch, naši mediální partneři, průběžně poskytují čerstvé informace z oboru digitálního byznysu – včetně právě AppParade.

Přihlaste se na hackathon k Apple Watch

Naši kolegové ze STRV chystají hackathon k očekávanému zařízení Apple Watch. Kdy proběhne, to záleží na tom, kdy budou chytré hodinky uvedeny. Už teď se ale můžete registrovat.

Další informace

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr