V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

AppParade 21

Populární soutěžní přehlídka završí pět let! Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, jubilejní dvacátá AppParade proběhne v pondělí 7. prosince 2015 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií. Účast v soutěži a v hledišti je zdarma.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům akce STRVIBM a HTC. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Pozor! Jsou zbrusu nové a i tyto nové verze vytvořilo studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři 20. AppParade 

Co vám nabídnou naši partneři

  • Hlavním partnerem akce je vývojářské studio STRV (znáte je krátce jako Strive a určitě také jako uLikeIT). STRV – neboli Strajv – ocení apku, co má drajv.
  • Mezi partnery je i společnost IBM, její zástupci a také výherci předchozích přehlídek zasednou opět v porotě, která bude aplikace hodnotit z odborného pohledu.
  • Mezi partnery máme i výrobce mobilních telefonů HTC. Novým modelem mobilního telefonu obdaruje vítězného vývojáře a také toho z vás, kterého vybereme z hlasujících na místě. Přijďte a hlasujte, vyplatí se to.
  • Kolegové z CzechCrunch a Appliště, naši mediální partneři, průběžně poskytují čerstvé informace z oboru digitálního byznysu – včetně právě AppParade.
Hrajeme o nejnovější modely od HTC

Hrajeme o nejnovější modely od HTC

Další informace

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr