Na českém trhu je od prosince česká videobanka Recvideo.cz, provozuje ji pražské studio Leontynka Davida Vozdeckého. Aktuálně nabízí tisícovku klipů, které prodává za 499 Kč (19 eur) za kus. Průměrně mají stopáž 2 až 4 minuty. „Denně videobanku aktualizujeme o nové záběry politiků, umělců, budov, měst, ale třeba i o stroje určené na těžbu uhlí,“ láká Vozdecký.

AppParade 23. Na úplně novém místě

Populární přehlídka tentokrát výjimečně v nových prostorech!

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě!

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, už třiadvacátá AppParade proběhne v pondělí 30. 5. 2016 netradičně a výjimečně ve zcela nových prostorách vývojářské firmy STRV, v budově River Garden v pražském Karlíně, na adrese Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8. Začínáme tradičně ve 20.30.

River Garden v Karlíně je novým přechodným domovem přehlídky AppParade

River Garden v Karlíně je novým přechodným domovem přehlídky AppParade

Akce opět přinese premiérové ukázky nejnovějších děl českých a slovenských vývojářských studií. Účast v soutěži i v hledišti je zdarma.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky hlavnímu partnerovi STRV. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Pozor! Jsou zbrusu nové a i tyto nové verze vytvořilo studio Pematon.

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři 23. AppParade

 

Další informace