V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

AppParade Meet 2 — Platby mobilem

Médiář, Slevomat a Cleevio zvou mobilní vývojáře na další neformální odborné setkání. Tentokrát přijdou specialisté na mobilní platby z MasterCard a z Mopet CZ.

Zleva Michal Bilka, Dominik Veselý, Petr Dvořák a Lukáš Stibor na prvním AppParade Meet

Zleva Michal Bilka, Dominik Veselý, Petr Dvořák a Lukáš Stibor na prvním AppParade Meet

Další setkání nad vývojem mobilních aplikací AppParade Meet se bude věnovat tématu mobilních plateb a jejich dalšímu rozvoji. AppParade Meet se zaměřuje na novinky a trendy zejména v rámci českého trhu a je doprovodnou aktivitou zavedené soutěžní přehlídky mobilních aplikací AppParade, kterou pořádáme od prosince 2010 čtyřikrát do roka (květnová byla už devatenáctá).

Kdy

Druhá AppParade Meet proběhne v úterý 16. června 2015 od 17.30. Setkání může trvat nejvýš tak dvě hodiny.

Kde

Místem setkání je sídlo Médiáře, respektive těsně sousedící velkorysý prostor Global Centrum na adrese Podkovářská 674/2, Praha 9 (viz mapa, stanice Podkovářská, tram 8 a 25). Podáváme samozřejmě kávu, čaj, nealko i drobné občerstvení.

Kdo a o čem

Tematicky se akce zaměří na technologie umožňující platby prostřednictvím mobilních telefonů.

  • Michal Bilka, šéf týmu mobilních vývojářů Slevomatu, přinese přehled současných možností na českém trhu.
  • Luděk Slouka, zodpovědný za inovace a nový byznys ve společnosti MasterCard, a Peter Struckel, projektový manažer společnosti Mopet CZ provozující platební systém Mobito, seznámí s novinkami, které chystají jejich společnosti.
  • Lukáš Stibor ze studia Cleevio, které se zaměřuje se na vývoj mobilních aplikací, představí novou sociální herní síť Gamee.
  • Michal Kožuch z Yum Group pracuje společně s kolegy na projektu aplikace Stadyum pro objednávku občerstvení na sportovních stadionech, momentálně analyzují možnosti mobilních plateb pro chystanou implementaci. I on se s námi podělí o své zkušenosti.

Jak

Neformálně. Posazení do kruhu i průběh akce má přinést uvolněnou, zajímavou diskusi o tom, co je nového, a co zajímá především vás. My nahodíme téma a pár novinek, vy se nebojte přijít s jakýmkoli námětem, doplněním nápadem. Děláme akci pro vás, zajímá nás, co vás zajímá.

Registrujte se

Vstup zdarma, počet míst je nicméně omezený na 30, účastníky vybíráme s ohledem na jejich praxi a portfolio prací.

Děkujeme

Akce probíhá díky partnerům, kterými jsou Slevomat a Cleevio. Mediálně podporuje CzechCrunch.

 

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr