V úterý 30. srpna startuje na rádiu Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den od 12.00 do 13.00, kdy předtím pět let vysílal Ruda z Ostravy, nabídne mix hudby, zpráv a zábavy. Bouček chystá zábavní vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem Libor Bouček volá na Hrad a či bleskový kvíz. „Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ prohlásil Bouček, který dosud musel vstávat kvůli ranní moderaci od 6.00 do 9.00.

Avast otevřel nové kanceláře v Praze

Slavnostní otevření nového sídla antivirové firmy dozdobil šachista Garry Kasparov.

Kulečník a fotbálky

Nezbytné fotbálky a kulečník, s výhledem na Prahu

Výrobce antivirů Avast nově sídlí v Praze na Pankráci, hned vedle magistrály, v novém kancelářském komplexu Enterprise Office Center společnosti Erste Group Immorent. Na sedmi patrech o 15.000 čtverečných metrů jsou kromě obvyklého vybavení (zasedacích místností je 45) k dispozici i studio s klávesami, bubny a mikrofonem pro zpěváka či kinosál s padesáti místy.

Zaměstnanci Avastu mají přístup do kantýny, kde se podává jídlo zdarma po celý den. V rámci relaxačního patra mohou pracovníci bezplatně využívat posilovnu, odpočinout si v houpacích sítích, v knihovně nebo se odreagovat u kulečníků, stolních fotbálků, hracích automatů, pingpongových stolů či golfového simulátoru. Pro děti zaměstnanců je tam dětský koutek. Jednotlivá patra propojuje šest metrů široké centrální schodiště, pro náhodné setkávání těch, kdo v Avastu pracují. „Inspirací pro výstavbu byla sídla technologických gigantů ze Silicon Valley,“ uvedla firma.

Slavnostního otevření se ve čtvrtek večer zúčastnili i šachový velmistr Garry Kasparov či velvyslanec USA v Česku Andrew Shapiro.

 

S Garrym @vicherek @ondrejaust #avastgrandopening

Fotka zveřejněná uživatelem Matt Jedlicka (@matt.jedlicka),

Nové kanceláře Avastu obrazem

Enterprise Office Center zvenčí

Enterprise Office Center zvenčí

 

Recepce

Recepce

 

Kantýna

Kantýna

 

Centrální schodiště

Centrální schodiště

 

Zasedací místnost

Zasedací místnost

 

Zasedací místnosti

Zasedací místnosti

 

Zóna pohodlného sezení

Zóna pohodlného sezení

 

Zóna pro pikniky

Zóna pro pikniky

 

Virus Lab

Virus Lab

 

Posilovna

Posilovna

 

Houpací sítě

Houpací sítě

 

Knihovna

Knihovna

 

Dětský koutek

Dětský koutek

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr