Součástí webu TN.cz televize Nova je nově magazín věnovaný automobilům, rozdělený do sekcí Za volantem, Kupte si, Na okruhu a Zábava. Web nabídne reportáže, recenze, rady či žebříčky, a to ve formě textu, fota i videa. Vedoucím redaktorem je Jan Červenka, který dvacet let dělal v tištěných médiích, stál u zrodu časopisů Speed, Top Gear a Autocar. Inzertně web cílí na muže, vytěžit chce hlavně videoreklamu.

Avast otevřel nové kanceláře v Praze

Slavnostní otevření nového sídla antivirové firmy dozdobil šachista Garry Kasparov.

Kulečník a fotbálky

Nezbytné fotbálky a kulečník, s výhledem na Prahu

Výrobce antivirů Avast nově sídlí v Praze na Pankráci, hned vedle magistrály, v novém kancelářském komplexu Enterprise Office Center společnosti Erste Group Immorent. Na sedmi patrech o 15.000 čtverečných metrů jsou kromě obvyklého vybavení (zasedacích místností je 45) k dispozici i studio s klávesami, bubny a mikrofonem pro zpěváka či kinosál s padesáti místy.

Zaměstnanci Avastu mají přístup do kantýny, kde se podává jídlo zdarma po celý den. V rámci relaxačního patra mohou pracovníci bezplatně využívat posilovnu, odpočinout si v houpacích sítích, v knihovně nebo se odreagovat u kulečníků, stolních fotbálků, hracích automatů, pingpongových stolů či golfového simulátoru. Pro děti zaměstnanců je tam dětský koutek. Jednotlivá patra propojuje šest metrů široké centrální schodiště, pro náhodné setkávání těch, kdo v Avastu pracují. „Inspirací pro výstavbu byla sídla technologických gigantů ze Silicon Valley,“ uvedla firma.

Slavnostního otevření se ve čtvrtek večer zúčastnili i šachový velmistr Garry Kasparov či velvyslanec USA v Česku Andrew Shapiro.

 

S Garrym @vicherek @ondrejaust #avastgrandopening

Fotka zveřejněná uživatelem Matt Jedlicka (@matt.jedlicka),

Nové kanceláře Avastu obrazem

Enterprise Office Center zvenčí

Enterprise Office Center zvenčí

 

Recepce

Recepce

 

Kantýna

Kantýna

 

Centrální schodiště

Centrální schodiště

 

Zasedací místnost

Zasedací místnost

 

Zasedací místnosti

Zasedací místnosti

 

Zóna pohodlného sezení

Zóna pohodlného sezení

 

Zóna pro pikniky

Zóna pro pikniky

 

Virus Lab

Virus Lab

 

Posilovna

Posilovna

 

Houpací sítě

Houpací sítě

 

Knihovna

Knihovna

 

Dětský koutek

Dětský koutek