Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Babka z Proč ne?! vede marketing Carollina

Nového manažera najal prodejce luxusního zboží kvůli nové prodejně i výročí 20 let.

Jan Babka

Jan Babka

Tamara Kotvalová svěřila marketing a komunikaci své firmy Carollinum bývalému redaktorovi Hospodářských novin Janu Babkovi. Ten v minulých pěti letech řídil lifestylovou přílohu zaměřenou právě na luxusní zboží Proč ne?! ve zmíněném deníku. V letech 2005 až 2010 pracoval v marketingové agentuře Boomerang Publishing, zaměřené mimo jiné na klientské časopisy.

Carollinum má prodejny v pražské Pařížské a na letišti. Prodává značky Rolex, Montblanc, Patek Philippe, Vacheron Constantin, A. Lange & Söhne, Jaeger-LeCoultre, Panerai, IWC, Breitling, Montblanc, Chanel či Hamilton Napřesrok si připomene 20 let existence. „Plánujeme mnoho aktivit, včetně otevření exkluzivního butiku značky Patek Philippe, proto jsme pro tyto účely interně posílili tým naší rodinné firmy,“ uvedla Kotvalová.