Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Barrandov po zprávách nasadí Exploziv

Nový všednodenní magazín má přinést krimi reportáže či videa od diváků.

Grafika pořadu Exploziv (web zatím nefunguje)

Grafika pořadu Exploziv (web zatím nefunguje)

„Krimi, události, zábavu“ slibuje nový magazín Exploziv, který televize Barrandov nasadí od pondělí 24. srpna každý všední den, vždy v 18.55 po hlavní zpravodajské relaci Naše zprávy.

„Otřesné zločiny i náhody, které přináší život. Záběry, ze kterých jde mráz po zádech i vaše videa plná smíchu. Dramatické chvíle, okamžiky dojetí i radosti,“ tak nový magazín představuje televize. Vypadá to tak na kombinaci materiálů, které konkurenční Prima dává v Krimi zprávách a Diváckých zprávách.

Barrandov chce novinkouv konkurovat Primě i vysílacím časem. Začátek Explozivu se totiž kryje se začátkem hlavních večerních zpráv Primy. Moderátorské dvojice tvoří Barbora Hlaváčková s Karlem Dlabačem a Žaneta Muchová s Annou Hájkovou.