Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Barrandov zařadí speciál Trampoty paní Babišové

Dvacetiminutová relace bude o ženě Andreje Babiše Monice, která neproclila kabelku.

Žena Andreje Babiše Monika v televizi Barrandov. Foto: TV Barrandov

Žena Andreje Babiše Monika v televizi Barrandov. Foto: TV Barrandov

Výjimečný pořad dnes po 20. hodině do vysílání zařadí televize Barrandov Jaromíra Soukupa. Ve speciálu zpravodajské relace bude referovat o záležitosti týkajícího se Soukupova konkurenta na mediálním trhu Andreje Babiše, respektive jeho ženy Moniky. Dvacetiminutový speciál Trampoty paní Babišové se zaměří na to, že partnerka ministra financí při návratu z USA neproclila zboží. Totéž téma dnes zpracovává deník Blesk na titulní straně.

Upoutávka na speciál Barrandova

20.10 Trampoty paní Babišové

Proč partnerka ministra financí Monika Babišová nemá ve zvyku dodržovat české zákony? Jak ministr financí Andrej Babiš obhájí, že jeho partnerka nechtěla platit clo za kabelku?

Životní partnerka ministra financí Andreje Babiše Monika nectí české zákony. Přesněji neplatí clo. Reportéři televize Barrandov ji nachytali po jejím příletu z cesty po Spojených státech. Tam po boku vicepremiéra směle nakupovala. V New Yorku například pořídila kabelku od renomované značky za zhruba tisíc dolarů. Když ale přiletěla do Česka, prošla celním pracovištěm jakoby nic. Zboží, které bez diskuzí podléhá clu, nepřiznala, propašovala, a když ji pak reportéři konfrontovali, ještě se divila. Dodržování zákonů, které Babiš tak tvrdě vynucuje, tedy neplatí ani v jeho rodině. Více v mimořádném vydání Našich zpráv dnes ve 20.10.

Zdroj: TV Barrandov