Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Bauer uvádí časopis Můj šťastný život

Nový titul poprvé vyjde v úterý 26. května v rozsahu 76 stran, stát bude 29 Kč.

Titulní strana časopisu Můj šťastný život

Titulní strana časopisu Můj šťastný život

„Zralým ženám s bohatou žívotní zkušeností, s významnou rozhodovací pozicí v rodině a s aktivním přístupem k životu“ je určen nový časopis vydavatelství Baur Media Můj šťastný život. „Časopis kombinuje prvky story titulu a praktického rádce, který zároveň dává prostor samotným čtenářkám pro jejich vzpomínky, zážitky, názory,“ uvádí vydavatelství k původnímu svému konceptu, spojenému s čtrnáctideníkem Napsáno životem.

Nový titul poprvé vyjde v úterý 26. května v rozsahu 76 stran za cenu 29 Kč. Pilotní číslo přinese 16 příběhů konkrétních žen. Součástí bude poradenská rubrika, také cestovatelská, kosmetická, dále recepty a tipy.

Uvedení novinky podpoří kampaň v dalších titulech Bauer Media a na předsazených pozicích v prodejních řetězcích.