Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Bezányi v Henkelu střídá Očadlíkovou

Do českého Henkelu přichází z Vídně Petr Bezányi, Jana Očadlíková míří naopak do Vídně.

Petr Bezányi

Petr Bezányi

Novým marketingovým manažerem divize pracích a čisticích prostředků výrobce spotřebního zboží Henkel ČR/SR se od letošního července stává Petr Bezányi. Dosavadní marketingová manažerka Jana Očadlíková se po téměř dvaceti letech v českém Henkelu přesouvá do vídeňské centrály pro region střední a východní Evropy, kde bude působit ve strategickém marketingu pro prostředky na mytí nádobí v myčkách Somat.

Bezányi pracuje pro firmu Henkel už řadu let. Začínal v oddělení marketingu, kde měl na starosti například značky Persil nebo Bref. Do Česka se vrací po několika letech strávených ve vídeňské centrále pro střední a východní Evropu, kde pracoval i v oddělení category managementu a v posledním období řídil aktivity značky Bref pro celý region.