Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Big Bang Media bude dělat do fotovoltaiky

Novým klientem PR agentury se stala Česká fotovoltaická průmyslová asociace.

Big Bang Media Tomáše Kačeny sídlí na stejné adrese jako vydavatelství Extra Online Media. Foto: Jiří Koťátko

Big Bang Media Tomáše Kačeny sídlí na stejné adrese jako vydavatelství Extra Online Media. Foto: Jiří Koťátko

PR agentura Big Bang Media Tomáše Kačeny začala od června spolupracovat s Českou fotovoltaickou průmyslovou asociací (CZEPHO). Pro sdružení zabývající se problematikou solární energetiky agentura zajišťuje strategické plánování PR aktivit a komunikaci s médii. Klienta má v agentuře na starosti PR manažer Martin Joachymstál, který se věnuje korporátním tématům.

K dalším klientům agentury Big Bang Media patří například Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, síť kvalitních potravin Food Story, obchod se zdravými potravinami Bio Fresh Food nebo síť obchodů s nábytkem Homelove.