Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Binar zvolen prezidentem Edcom, institutu EACA

Jan Binar

Jan Binar

Jan Binar, šéf agentury McCann Prague a prezident tuzemské Asociace komunikačních agentur (AKA), byl na období 2017 až 2019 zvolen na prestižní pozici prezidenta institutu Edcom (European Institute for Commercial Communications Education) při Evropské asociaci komunikačních agentur (EACA).

Institut má na starosti především komunikaci mezi akademickou a komerční sférou, koordinaci mezinárodní spolupráce a rozvoj nových komunikačních technologií, disciplín a platforem.

„Během svého funkčního období bych se rád soustředil na rozvoj spolupráce mezi akademickou a komerční sférou, aby byla prospěšná pro obě strany,“ plánuje Binar, který dosud působil v představenstvu Edcomu.