Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Bistro nabralo lidi z McCannu, DDB i WMC Grey

Digitální agentura Jana Galgonka a Pavla Flégla ohlásila pětici nových zaměstnanců.

Noví lidé v Bistru

Noví lidé v Bistru: zleva Julius Pataky, Amálie Zerzaňová, Michaela Žemlová, Zita Čáková, Alexandra Mikhaylova

Pracovní harmonogram agentury Bistro řídí od dubna Zita Čáková. Dlouholetá tvář pražského McCannu strávila poslední půlrok v agentuře Comtech.

Kreativní tým rozšířila textařka Michaela Žemlová. Do Bistra se přesouvá z DDB, kde měla na starosti klienta McDonald’s, teď má dělat pro Sazka Bet, Vodafone nebo Škoda Auto.

Mladá zlatá lvice z minulého roku Alexandra Mikhaylova přichází po působení v Scholz & Friends a WMC Grey. Tvořit má teď pro britský Google, Česká spořitelna nebo Aquila.

Po dvou a půl letech v agentuře McCann přichází do Bistra account manažerka Amálie Zerzaňová. Dřív se starala o Raiffeisenbank, Nescafé nebo Vodafone. Vodafone a SazkaBet jí zůstanou i v novém působišti. 

A vývojářský tým Bistra přijal pátého člena, kterým je absolvent ČVUT Julius Pataky. Má za sebou mimo jiné rok v McCann Prague. V technologickém oddělení Bistra bude jeho úkolem zkvalitnit výstupy uživatelského rozhraní.