Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Bizoni dělají pro CTP už ve čtyřech zemích

Agentura koordinuje PR nizozemského developera ve střední Evropě.

Agentura Bison & Rose rozšířila svoji spolupráci s  nizozemským developerem CTP. Kromě PR služeb v Česku pro něj nově zajišťuje také koordinaci zemí ve střední a východní Evropě. Konkrétně jde o Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Bison & Rose má na starosti mimo jiné koordinaci klientových vstupů a společných zadání, brief zahraničním PR agenturám, správu a komunikaci průběžných projektů, reporting i dohled nad individuálními PR projekty na jednotlivých trzích.

CTP se specializuje na realizaci a správu personalizovaných business parků na víc než 60 místech regionu. Vlastní integrovaný systém průmyslových zón ve střední Evropě. Pracuje celkem pro 450 klientů, mezi něž patří lokální i mezinárodní společnosti.