Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Bizoni dělají pro CTP už ve čtyřech zemích

Agentura koordinuje PR nizozemského developera ve střední Evropě.

Agentura Bison & Rose rozšířila svoji spolupráci s  nizozemským developerem CTP. Kromě PR služeb v Česku pro něj nově zajišťuje také koordinaci zemí ve střední a východní Evropě. Konkrétně jde o Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Bison & Rose má na starosti mimo jiné koordinaci klientových vstupů a společných zadání, brief zahraničním PR agenturám, správu a komunikaci průběžných projektů, reporting i dohled nad individuálními PR projekty na jednotlivých trzích.

CTP se specializuje na realizaci a správu personalizovaných business parků na víc než 60 místech regionu. Vlastní integrovaný systém průmyslových zón ve střední Evropě. Pracuje celkem pro 450 klientů, mezi něž patří lokální i mezinárodní společnosti.