Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Bizoni dělají pro CTP už ve čtyřech zemích

Agentura koordinuje PR nizozemského developera ve střední Evropě.

Agentura Bison & Rose rozšířila svoji spolupráci s  nizozemským developerem CTP. Kromě PR služeb v Česku pro něj nově zajišťuje také koordinaci zemí ve střední a východní Evropě. Konkrétně jde o Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Bison & Rose má na starosti mimo jiné koordinaci klientových vstupů a společných zadání, brief zahraničním PR agenturám, správu a komunikaci průběžných projektů, reporting i dohled nad individuálními PR projekty na jednotlivých trzích.

CTP se specializuje na realizaci a správu personalizovaných business parků na víc než 60 místech regionu. Vlastní integrovaný systém průmyslových zón ve střední Evropě. Pracuje celkem pro 450 klientů, mezi něž patří lokální i mezinárodní společnosti.