Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Blesk vydal speciál k Ordinaci a přišel s knihami

Bulvární deník pokračuje ve vytěžování populárních televizních děl.

Vydavatelství Czech News Center vydává pod značkou bulvárního deníku Blesk další tištěné publikace spjaté s populárními televizními pořady.

V edici Blesk Extra Speciál vyšla v pondělí 12. října publikace Diagnóza: Ordinace, k desátému výročí vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě televize Nova. Ta na speciálu spolupracovala. Kniha stojí 69 Kč, v příbalu je DVD s dokumentem 10 let (n)emocí a dosud nezveřejněnými záběry z castingů.

Diagnóza: Ordinace

Diagnóza: Ordinace

Ve spolupráci s nakladatelstvím Naše Vojsko připravil deník novou edici Blesk Kniha. První z knih vyšla v pátek 16. října, jsou to Četnické příběhy aneb veselé příhody z pátrací služby. Jde o soubor třiceti povídek Michala Dlouhého, zpracovaných podle skutečných událostí, které se při výkonu pátrací služby přihodily příslušníkům četnického sboru na území meziválečného Československa. Publikace se přitom prodává obálkou s fotografií ze seriálu Četnické humoresky, které momentálně reprízuje ČT1.

Do konce letoška vyjdou v edici Blesk Kniha další dva soubory povídek v řadě Krimi, a to Skandál v Čechách a Návrat Sherlocka Holmese A. C. Doyla. Jednotlivé tituly budou vycházet s měsíční periodicitou a budou k dostání ve všech trafikách za 29 Kč. 

Četnické příběhy

Četnické příběhy