Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Britské Regattě zajistí PR Neopublic

Výrobce venkovního oblečení uvádí v Česku a na Slovensku značky Regatta a Dare2b.

Regatta nabízí outdoorové a volnočasové oblečení

Regatta nabízí outdoorové a volnočasové oblečení

PR komunikaci outdoorových značek Regatta a Dare2b povede na českém i slovenském trhu agentura Neopublic Porter Novelli. Pro společnost Regatta, které obě značky vlastní, bude agentura zastřešovat především media relations, produktové PR a komunikaci na sociálních sítích.

Regatta je britská společnost produkující outdoorové vybavení. Své značky Regatta a Dare2b uvedla na český a slovenský trh teprve před pár měsíci, s Neopublic by tedy měly zahájit svou komunikaci na těchto trzích. Jedním z prvních kroků je uzavření spolupráce se Slovenským olympijským výborem, na jejímž základě se Dare 2b stala na Slovensku generálním partnerem Slovenského olympijského výboru. Slovenští sportovci ji mají poprvé představit na blížících se Evropských hrách v Baku, poté i na letních olympijských hrách v Riu 2016 nebo na zimní olympiádě v Pjongčangu 2018.

Společnost Regatta vznikla v roce 1981. Z výrobce pracovních oděvů se vyvinula v jednoho z největších britských dodavatelů outdoorového a volnočasového oblečení, dnes působí na víc než 30 trzích a exportuje do dalších 63 států.