Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Brýna z Isobaru přešel do Business Factory

Jan Brýna opustil skupinu Dentsu Aegis a zamířil k Petru Podolinskému a Facebooku.

Jan Brýna

Jan Brýna

Do týmu Petera Podolinského v agentuře Business Factory nastoupil v červnu na pozici jednoho z client partnerů Jan Brýna. Přišel z mediální agentury Dentsu Aegis, kde pracoval v digitální divizi Isobar jako manažer sociálních sítí. Zkušenosti na podobných pozicích získával i ve skupinách GroupM a Publicis. V týmu prodejců reklamy na Facebooku, Googlu a také Instagramu se teď v Business Factory bude starat především o mezinárodní klienty reklamní platformy ROI Hunter v rámci Evropské unie.

„Naším cílem bylo do tří let odbavit reklamní inzerci v Česku na Facebooku v hodnotě 750 milionů Kč. Tento objem se nám podaří realizovat v letošním roce v rámci regionu Evropské unie a podle současné dynamiky stále věřím, že stanoveného cíle dosáhneme i v Česku,“ prohlašuje Petr Jelínek, šéf pražské kanceláře Business Factory.

Brýna je po Janu Svátkovi dalším, kdo opustil Isobar nedlouho poté, co Dentsu Aegis Network letos koupila rostoucí skupinu digitálních agentur Adexpres.