Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Business Factory přijala sedm nových specialistů

Do digitální agentury Karla Tlusťáka jdou Marie Leisserová, Nicole Petroušková, Monika Homolková, Dušan Vystrčil, Jan Šindler, Vojtěch Janoušek a Agnieszka Chabrzyková.

Brněnská digitální agentura Business Factory Karla Tlusťáka přijala několik seniorních specialistů v oblasti online reklamy do brněnské centrály i do pražské kanceláře. O převážně facebookové kampaně se budou starat Marie Leisserová, Nicole Petroušková, Monika Homolková, Dušan VystrčilJan Šindler a Vojtěch Janoušek. Polské zastoupení agentury Business Factory dostala na starost Agnieszka Chabrzyková.

Marie Leisserová

Marie Leisserová

Leisserová dřív pracovala jako specialistka sociálních médií v brněnské agentuře In Creative a jako stážistka v oblasti marketingu a PR v Zoo Brno.

Nicole Petroušková

Nicole Petroušková

Petroušková byla před nástupem do Business Factory copywriterkou, specialistkou na sociální média a na PPC kampaně agentury Better Marketing, předtím si vyzkoušela i práci baristky a recepční.

Monika Homolková

Monika Homolková

Homolková přišla do Business Factory z agentury PPC Guru.

Dušan Vystrčil

Dušan Vystrčil

Vystrčil dřív působil jako marketingový specialista pro Facebook agentury Foxy.cz.

Jan Šindler

Jan Šindler

Šindler dosud pracoval jako nezávislý konzultant výkonnostních kampaní na Facebooku.

Vojtěch Janoušek

Vojtěch Janoušek

Janoušek byl senior PPC specialistou v pražské agentuře Acomware a předtím PPC specialistou v agentuře Kofein.

Agnieszka Chabrzyková

Agnieszka Chabrzyková

Do konce letošního roku chce Business Factory rozšířit i svoji polskou kancelář ve Varšavě. Pro ten účel najala Agnieszku Chabrzykovou, bývalou regionální klientskou partnerku Facebooku pro oblast střední a východní Evropy. V novém působišti bude zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit na polském trhu.