V úterý 30. srpna startuje na rádiu Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den od 12.00 do 13.00, kdy předtím pět let vysílal Ruda z Ostravy, nabídne mix hudby, zpráv a zábavy. Bouček chystá zábavní vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem Libor Bouček volá na Hrad a či bleskový kvíz. „Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ prohlásil Bouček, který dosud musel vstávat kvůli ranní moderaci od 6.00 do 9.00.

Business Factory s Primou spouštějí Fejsbookers

Agentura a televize nabízejí product placement ve videích na internetu.

Digitální agentura Business Factory začala zajišťovat také servis při vytváření a správě obsahu na sociálních sítích, a to od března. Stalo se tak po půl roce od otevření její pražské kanceláře. Zároveň společně s televizí Prima spustila program Fejsbookers, službu umožňující inzerentům využívat vlivu tvůrců internetového obsahu, především videa.

Nyní je v programu registrováno přes 30 tvůrců, včetně dua Aik a Johanka či MenT. „Do jejich videí je možné vkládat product placement, který můžeme doručovat správnému publiku na Facebooku,“ popisuje šéf pražského zastoupení Business Factory Petr Jelínek. Ten před příchodem do agentury řídil obchod Primy.

Nové týmy pro vytváření obsahu postavila Business Factory podle Jelínka z interních zdrojů. Klasické reklamní kampaně na Facebooku v současnosti vytváří a řídí ve více než 40 zemích. Výběrových řízení se v budoucnu nehodlá účastnit jen jako dodavatel technologií, ale práve i obsahu.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr