Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Čermák v Economii končí, střídá ho Latuske

Předseda představenstva Bakalova mediálního domu Kamil Čermák rezignoval.

Roman Latuske. Foto: Economia

Roman Latuske. Foto: Economia

Mediální skupina Economia Zdeňka Bakaly obměnila představenstvo. V jeho čele zasedne generální ředitel Economie a dosavadní místopředseda představenstva Roman Latuske. Nahradí Kamila Čermáka, který k 22. dubnu rezignoval.

Kamil Čermák

Kamil Čermák

Na uvolněnou pozici místopředsedy nastupuje David Paul, ředitel společnosti BM Management, která spravuje rodinné investice manželů Bakalových.

David Paul

David Paul

Novým členem představenstva se stává ředitel redakcí Economie Vladimír Piskáček, který bude i nadále ředitelem redakcí se zodpovědností za obsah produktů Economie.

Představenstvo společnosti je pětičlenné. Kromě Latuskeho, Paula a Piskáčka ho tvoří Mojmír Boucník a Bakalova žena Michaela.

Economia se podle předběžných výsledků přehoupla z předchozí ztráty 33 milionů Kč do zhruba desetimilionového provozního zisku.