Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Čermák v Economii končí, střídá ho Latuske

Předseda představenstva Bakalova mediálního domu Kamil Čermák rezignoval.

Roman Latuske. Foto: Economia

Roman Latuske. Foto: Economia

Mediální skupina Economia Zdeňka Bakaly obměnila představenstvo. V jeho čele zasedne generální ředitel Economie a dosavadní místopředseda představenstva Roman Latuske. Nahradí Kamila Čermáka, který k 22. dubnu rezignoval.

Kamil Čermák

Kamil Čermák

Na uvolněnou pozici místopředsedy nastupuje David Paul, ředitel společnosti BM Management, která spravuje rodinné investice manželů Bakalových.

David Paul

David Paul

Novým členem představenstva se stává ředitel redakcí Economie Vladimír Piskáček, který bude i nadále ředitelem redakcí se zodpovědností za obsah produktů Economie.

Představenstvo společnosti je pětičlenné. Kromě Latuskeho, Paula a Piskáčka ho tvoří Mojmír Boucník a Bakalova žena Michaela.

Economia se podle předběžných výsledků přehoupla z předchozí ztráty 33 milionů Kč do zhruba desetimilionového provozního zisku.