U nás lidi rostou. Zavolej nám hned teď!

Je tu Instameet Summit 2017. Proběhne už příští čtvrtek. Bude InstaKatovna, přijdou odborníci z Peppermintu, Nielsen Admosphere či Socialbakers, instagramistky Zorka Hejdová či Patricie Solaříková. Přijďte taky.

Čermáková nastupuje do české pobočky Deloitte

Senta Čermáková přichází do Deloitte po 25 letech v technologické Hewlett-Packard.

Senta Čermáková

Senta Čermáková

Partnerkou v poradenské společnosti Deloitte ČR se v březnu stala Senta Čermáková, známá ze svého dlouholetého působení v nadnárodní technologické korporaci Hewlett-Packard. Tam strávila 25 let, odcházela z pozice šéfky globálních zákaznických vztahů (worldwide director of customer programs). Znalosti z mezinárodního technologického prostředí plánuje v novém působišti předávat dovnitř i navenek, zejména vůči mladým.

Prioritami Čermákové, absolventky Fakulty elektrotechnické na ČVUT se specializací na biokybernetiku, v Deloitte tak mají být akcelerace startupů, technologie a inovace, víc mladých talentů, mentoring. „Senta je součástí naší nové vize, jejímž cílem je stát se lídrem na trhu, který inovuje, vzájemně spolupracuje a vnáší do zažitých postupů nový pohled,“ prohlásila vedoucí partnerka Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová.