Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Černá přešla z Havasu do McShakespeare

Lenka Černá vyměnila prostředí nadnárodní agentury za novou lokální firmu, dál však bude pracovat na digitálních kampaních.

Lenka Černá

Lenka Černá

Dosavadní vedoucí digitálních projektů Havas Worldwide Prague Lenka Černá opouští po dvou letech českou pobočku francouzské agentury a přechází do marketingové agentury McShakespeare Radima Junga, Davida Shorfa a Tomáše Hrivnáka. V novém působišti bude plánovat a řídit digitální kampaně. V současnosti už dělá na projektu pro sázkovou kancelář Fortuna, ruskou automobilku Avtovaz či pojišťovnu Allianz. V minulosti Černá pracovala čtyři roky v internetovém marketingu Vodafonu, zkušenosti má i z agentury Wunderman.