Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Černou v čele Baueru vystřídá Vedrová

Karin Vedrová, donedávna šéfka Astrosatu, přebere vedení po Aleně Černé v červenci.

Časopisecké vydavatelství Bauer Media povede od července Karin Vedrová, dosavadní výkonná ředitelka firmy. Vystřídá Alenu Černou, nynější generální ředitelku. „Odcházím z vlastního rozhodnutí,“ uvedla Černá na firemním webu. Do české pobočky německého Baueru přišla v září 2012 jako výkonná ředitelka poté, co Bauer koupil konkurenční Stratosféru. V létě 2013 pak nahradila tehdejšího generálního ředitele Jaromíra Skopalíka.

„Výměnu na pozici generálního ředitele pražské pobočky jsme s majiteli koncernu připravovali v horizontu několika měsíců,“ podotkla k nynějšímu střídání. Vedrová přišla do Baueru před třemi měsíci. Předtím vedla Astrosat Media, časopiseckou dceřinku vydavatelství Vltava-Labe-Press. Tu po odchodu Vedrové od března převzala Mirka Zlatníková.