Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Chaloupková přešla ze Citi do Raiffeisenbank

Bývalá šéfka komunikace se bude věnovat společenské odpovědnosti a sponzoringu.

Eva Chaloupková

Eva Chaloupková

Dosavadní šéfka komunikace Citibank Eva Chaloupková změnila od 1. března svou pozici. Nyní působí v Raiffeisenbank na pozici manažerky sponzoringu a společenské odpovědnosti firmy. Její přechod do Raiffeisenbank proběhl v rámci prodeje retailové části české Citibank. Oddělení komunikace pro Česko a Slovensko vedla v Citibank čtyři roky. Ve své pozici byla zodpovědná za tvorbu a implementaci komunikační strategie Citibank Europe v souladu s mezinárodní strategií Citi.

Před příchodem do Citi zastávala Chaloupková funkci ředitelky komunikace ve farmaceutické společnosti Sanofi-Aventis. Předtím vedla téměř pět let oddělení externí komunikace a byla tiskovou mluvčí skupiny GE Money v Česku a na Slovensku. Působila i v agenturách. V letech 1999 až 2003 řídila PR agenturu B. I. G. Public Relations. Svou kariéru pak zahájila v roce 1992 v agentuře Burson-Marsteller CS. Pomáhala zakládat Asociaci PR agentur ČR a je členkou PR klubu od jeho vzniku.