Do české verze časopisu Newsweek nastupuje tento týden nová redaktorka Iva Roze (Skochová). Absolventka žurnalistiky na Kolumbijské univerzitě v New Yorku psala pro Global Post, Slate, Salon nebo pro americký Newsweek. V Česku je známá jako dopisovatelka Reflexu, Respektu či Lidových novin. Newsweek čerstvě střídá šéfredaktora – místo Jiřího Nádoby nastoupil Ondřej Formánek.

Chaloupková přešla ze Citi do Raiffeisenbank

Bývalá šéfka komunikace se bude věnovat společenské odpovědnosti a sponzoringu.

Eva Chaloupková

Eva Chaloupková

Dosavadní šéfka komunikace Citibank Eva Chaloupková změnila od 1. března svou pozici. Nyní působí v Raiffeisenbank na pozici manažerky sponzoringu a společenské odpovědnosti firmy. Její přechod do Raiffeisenbank proběhl v rámci prodeje retailové části české Citibank. Oddělení komunikace pro Česko a Slovensko vedla v Citibank čtyři roky. Ve své pozici byla zodpovědná za tvorbu a implementaci komunikační strategie Citibank Europe v souladu s mezinárodní strategií Citi.

Před příchodem do Citi zastávala Chaloupková funkci ředitelky komunikace ve farmaceutické společnosti Sanofi-Aventis. Předtím vedla téměř pět let oddělení externí komunikace a byla tiskovou mluvčí skupiny GE Money v Česku a na Slovensku. Působila i v agenturách. V letech 1999 až 2003 řídila PR agenturu B. I. G. Public Relations. Svou kariéru pak zahájila v roce 1992 v agentuře Burson-Marsteller CS. Pomáhala zakládat Asociaci PR agentur ČR a je členkou PR klubu od jeho vzniku.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr