Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Do Concept One nastoupil Pochman z GroupM

Bývalý „vyjednavač“ mediální agentury přechází do sportovního marketingu.

Petr Pochman

Petr Pochman

Na pozici marketingového a mediálního konzultanta agentury Concept One nastoupil Petr Pochman. Naposledy působil v GroupM, kde měl na starosti vyjednávání s médii pro klienty MEC. Předtím vedl v MEC tým, který se staral o klienty jako například Nestlé, Plzeňský Prazdroj, Coty nebo Visa. Na novém působišti bude mít na starosti především řízení projektů pro strategické klienty.

Concept One se věnuje především sportovnímu a entertainment marketingu. Jejím statutárním ředitelem a předsedou správní rady je podle obchodního rejstříku Jakub Dlouhý, členem správní rady je Marek Šebesťák, spoluzakladatel a bývalý ředitel Mark BBDO.