Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Cream Prague dál dělá pro drogerii Rossmann

Komunikační agentura Davida Brady vyhrála tendr na podzimní kampaň.

David Brada z Cream Prague

David Brada z Cream Prague

Výběrové řízení pro tvorbu podzimní kampaně drogerijní sítě Rossmann vyhrála agentura Cream Prague. Ta tak naváže na spolupráci z loňského roku, kdy pro Rossmann vytvořila kampaň na oslavu 20 let působení společnosti na českém trhu (šlo o reklamní retro spot, který konfrontoval současnou domácnost s domácností odpovídající době před dvaceti lety).  

„Tendru se zúčastnilo pět agentur, výběr nebyl jednoduchý,“ říká Kateřina Olšáková, marketingová manažerka společnosti Rossmann.

Cream Prague je integrovaná komunikační agentura, která se zaměřuje na propojení kreativity a médií. Během tří let existence vytvořila kampaně například pro značky mBank, Jägermeister, Subaru, Provident, Kasa.cz a jiné. Jejím majitelem je David Brada, který ji před dvěma a půl rokem doplnil také o digitální divizi Dream Digital.