Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Crest dělá PR šetrnému stavebnictví

Klientem agentury se stala Česká rada pro šetrné budovy, čítající téměř 80 členů.

Vítězem výběrového řízení České rady pro šetrné budovy na PR služby se stala agentura Crest Communications. Jejím úkolem má být zejména šíření osvěty v oblasti takzvaného šetrného stavebnictví a výstavby „zelených budov“. Spolupráce mezi radou a agenturou začala od dubna.

Česká rada pro šetrné budovy spojuje společnosti a organizace z celé šíře stavebnického oboru, tedy projektanty, architekty, dodavatele materiálů a technologií i stavební firmy a developery. Jejím záměrem je podněcovat tuzemský trh k přeměně způsobů, jakými se navrhují, staví, rekonstruují a provozují budovy a urbanistické celky. Rada je od svého vzniku v roce 2009 členem mezinárodní zaštiťující organizace Světové rady pro šetrné budovy (World Green Building Council), sdružující přes 90 zemí. V současnosti má česká rada na 80 členů.