Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

CS Mini nasadí Paparádu „Upíra“ Krejčího

Showman Václav Upír Krejčí se vrací na televizní obrazovky, v úterý a ve čtvrtek od 8.00.

Václav Upír Krejčí bude na CS MIni

Václav Upír Krejčí se se svou show přesunul na obrazovku CS Mini

Placená televizní stanice pro děti CS Mini z mediální skupiny Mediapoli Leoše Pohla začne od 8. září vysílat nový pořad Paparáda Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou televizní show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci. Prvních 66 dílů Paparády poběží na CS Mini dvakrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 8.00. Upír Krejčí už měl svůj pořad pro děti v minulosti na televizích Public, Harmonie a Relax.

Satelitní CS Mini vysílá od 6 do 12 hodin, pak ji na téže pozici střídá program stanice CS Film postavený na českých a slovenských filmech.