Jan Řežáb, zakladatel analytické agentury Socialbakers, nastupuje jako šéf digitálu do čínské skupiny Goodbaby International, zaměřené na výrobky pro děti. Exekutivní roli v Socialbakers loni opustil. Goodbaby šéfuje Martin Poš, jinak též zakladatel výrobce sedaček Cybex. A do Cybexu teď nastupuje Eva Liba, dosavadní digitální marketérka české pobočky Coca-Coly. 

ČT i Nova vezou z evropského Promaxu zlato

Hned první svou účast na „televizních Oscarech“ proměnila televize Nova v jedno vítězství. Česká televize si připsala další zlato za znělky pro ČT1, které mohli posílat i diváci.

Ze španělské Barcelony má veřejnoprávní Česká televize i komerční televize Nova zlato. Získaly je na „televizních Oscarech“ Promax, evropských cenách udělovaných v oblasti grafiky, reklamy a prezentace na obrazovkách.

Českou televizi porotci ocenili v kategorii Promotional Interactive Application za koncept nazvaný v duchu národní hymny Kde domov můj. Šlo o znělky pro program ČT1 se záběry domoviny, které mohli posílat i diváci, a to přes mobilní aplikaci. Letos šlo o jedinou nominaci České televize na Promax. Z minulých let má ČT několik ocenění.

Nova proměnila jednu ze dvou nominací. První místo získala v kategorii Set Design za scénu pěvecké show SuperStar. Architektem byl Jaroslav Holota, show režíroval Peter Majeský, kreativním šéfem Novy je Alan Záruba

Nova aspirovala na ocenění také redesignem sportovních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2 v kategorii General Brand Design. Nominaci ale neproměnila.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr