Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

ČT Sport má nové znělky od Alice Nellis

Česká televize chce novými znělkami a předěly zpřehlednit sportovní vysílání.

Jedna z šesti stanic veřejnoprávní České televize ČT Sport má ode dneška pětadvacet nových znělek. Jejich režisérkou je filmová tvůrkyně Alice Nellis. Nová grafika a identifikační znělky vznikly k letošnímu desátému výročí existence ČT Sport (stanice startovala v únoru 2006). Nellis měla ztvárnit slogan stanice Žijeme sportem ve znělkách, které podle ředitelky marketingu ČT Denisy Kollárové „představují nadšení a vášeň pro sport na všech úrovních“.

Vedle identifikačních znělek vznikly i krátké, pětivteřinové předěly. Ty ČT použije i na svých webech. „Sportovní vysílání je z principu dynamické a jeho program se často mění. Chtěli jsme zlepšit orientaci diváků v široké nabídce přenosů a sportovních pořadů,“ doplňuje art director ČT Sport Vojtěch Buchta, který spolu s výtvarníkem Danielem Řehákem a autorem hudby Karlem Havlíčkem za novými koncepty stojí.

Z nových znělek ČT Sport: cyklistika

Z nových znělek ČT Sport: cyklistika

 

Z nových znělek ČT Sport: florbal

Z nových znělek ČT Sport: florbal

 

Z nových znělek ČT Sport: atletika

Z nových znělek ČT Sport: atletika