Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

ČT24 nasazuje magazín Týden v justici

Týdeníkem o soudnictví budou provázet moderátoři Jiří Václavek a Barbora Pražanová.

Za zásadními rozhodnutími českého soudnictví uplynulého týdne se bude ohlížet nový magazín České televize nazvaný Týden v justici. Bude se vysílat na ČT24 v premiéře v neděli od 22.30, v repríze pak ve středu po půlnoci. Poprvé půjde 3. května. Moderovat jej budou Jiří Václavek a Barbora Pražanová. Pořad připravuje redakce zpravodajství brněnského studia, právě v Brně sídlí významné české justiční instituce, Václavek proto moravskou metropoli nazývá „hlavní město tuzemského soudnictví“.

Grafika pořadu Týden v justici

Grafika pořadu Týden v justici

Novinkou ČT24 kompletuje nedělní nabídku premiér. Už letos v lednu o nedělích začala uvádět od 20 hodin Týden v politice, od 22 hodin pak Newsroom ČT24.