Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Czech Blog Awards 2016

V porotě 4. ročníku českých cen pro mladé tvůrce zasednou i Ondřej Aust a Marek Prchal.

Vítězové Czech Blog Awards 2015. Zleva Petr Hoggy Lexa, My Cooking Diary, A Cup Of Style, Shopaholic Nicol, Tereza in Oslo, Petra Lovely Hair, Kitchenette a otec Deníčku moderního fotra

Vítězové Czech Blog Awards 2015. Zleva Petr Hoggy Lexa, My Cooking Diary, A Cup Of Style, Shopaholic Nicol, Tereza in Oslo, Petra Lovely Hair, Kitchenette a otec Deníčku moderního fotra

Odstartoval 4. ročník pro mladé internetové tvůrce Czech Blog Awards. Titul Blogerka roku se bude udělat v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food, Objev roku a Video Blogerka roku. Titul Bloger bude určen ve dvou kategoriích, a to Bloger roku a Video Bloger roku. V porotě, která se na výběru podílí, letos nově zasednou šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust a internetový marketér Marek Prchal. Médiář se stává jedním z mediálním partnerů akce. Novinkou letošní ročníku bude také přenos slavnostního vyhlášení výsledků živě přes internet.

Nejdřív nominace, pak hlasování

Od pondělí 10. října bylo možné nominovat projekty, a to na webech BlogerkaRoku.cz a BlogerRoku.cz. Na ně od pondělí 24. října navazuje samotné hlasování do top 10, následovat bude hlasování o absolutním pořadí.

Finálový večer

Slavnostní vyhlášení vítězek a vítězů proběhne v pražském Hudebním divadle v Karlíně ve středu 23. listopadu večer. Srdečně zveme.