Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Czech Blog Awards 2016

V porotě 4. ročníku českých cen pro mladé tvůrce zasednou i Ondřej Aust a Marek Prchal.

Vítězové Czech Blog Awards 2015

Vítězové Czech Blog Awards 2015

Odstartoval 4. ročník pro mladé internetové tvůrce Czech Blog Awards. Titul Blogerka roku se bude udělat v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food, Objev roku a Video Blogerka roku. Titul Bloger bude určen ve dvou kategoriích, a to Bloger roku a Video Bloger roku. V porotě, která se na výběru podílí, letos nově zasednou šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust a internetový marketér Marek Prchal. Médiář se stává jedním z mediálním partnerů akce. Novinkou letošní ročníku bude také přenos slavnostního vyhlášení výsledků živě přes internet.

Nejdřív nominace, pak hlasování

Od pondělí 10. října je možné nominovat projekty, a to na webech BlogerkaRoku.cz a BlogerRoku.cz. Na ně od pondělí 24. října naváže samotné hlasování do top 10, následovat bude hlasování o absolutním pořadí.

Finálový večer

Slavnostní vyhlášení vítězek a vítězů proběhne v pražském Hudebním divadle v Karlíně ve středu 23. listopadu večer.