Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Czech News Center uvádí měsíčník Blesk Bydlení

Vydavatelství představilo nový titul z rodiny „Blesk časopisů“, zaměřený na bydlení.

Vydavatelství Czech News Center uvedlo ve středu 18. ledna 2017 na trh nový měsíčník Blesk Bydlení, zaměřený na bydlení a design. Titul se zařadil do skupiny časopisů s brandem Blesku, kam dále patří Blesk pro ženy, Blesk Zdraví, Blesk Hobby a Blesk Vaše recepty, a zaměřil se na tutéž cílovou skupinu. Určen je mužům i ženám a stojí 25 Kč. Jeho šéfredaktorkou se stala Radka Holubcová.

Blesk Bydlení

Blesk Bydlení

Mottem nového časopisu je slogan Doma je doma. Titul má být zpravodajem v trendech bydlení a inspirací pro zařizování interiérů, při stavbách i při rekonstrukcích, přičemž chce reflektovat „typicky české prostředí“. Má přinášet rady i tipy, co nabízí trh i moderní přístup k bydlení. „Věřím, že takto zaměřeným časopisem můžeme ženy i muže v současné době oslovit, protože svoje doma miluje a chce milovat každý,“ tvrdí šéfredaktorka Holubcová.

V prvním vydání se objevil pohled na bydlení televizní moderátorky počasí Karly Mráčkové, a dále rady, jak řešit úložný prostor, když je doma málo místa, jak sladit barvy doplňků v kuchyni a jak správně osvětlit byt.