Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Designéru Lamrovi dělá PR Pohlová

PR manažerka Mariana Pohlová řídí komunikaci českého šperkařství.

Hanuš Lamr

Hanuš Lamr

PR komunikaci českého šperkaře a designéra Hanuše Lamra a jeho značky Hanuš Lamr Jewellery zajistí PR manažerka Mariana Pohlová. Ta jinak externě působí jako PR manažerka agentury Dorland a PR konzultantka kosmetického výrobce Union Cosmetic.

Mariana Pohlová

Mariana Pohlová

Lamr absolvoval profesní stáže v Izraeli a v Německu, v současnosti žije a tvoří v Praze. V roce 2011 vytvořil na zakázku Ministerstva zahraničních věcí ČR speciální brož pro Madeleine Albright, v roce 2014 představil Lamr svou práci na veletrhu luxusních šperků a hodinářství Inhorgenta v Mnichově.

Aktuálně představuje kolekci Folklor, která se inspirovala mimo jiné tvorbou slovenského architekta, návrháře nábytku a etnografa Dušana Jurkoviče a stylem vycházejícím z lidového umění té doby (přelom 19. a 20. století).