Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Digitál Media Investments řídí Svátek z iProspectu

Dosavadní šéf digitální agentury iProspect Jan Svátek přešel do Media Investmens.

Jan Svátek

Jan Svátek

Novým ředitelem digitálního oddělení mediální agentury Media Investments se stal Jan Svátek, který donedávna vedl digitální divizi iProspect skupiny mediálních agentur Dentsu Aegis Network. Po příchodu Tomáše Polišenského do vedení agentury a Pavla Bartáka na pozici ředitele klientského servisu tak Media Investments doplnila svůj tým i v oblasti digitálních médií, kterou chce podle svého šéfa Jana Klápy výrazně rozvíjet.

Svátek vedl digitální agenturu iProspect od dubna 2014 do letošního května. Pro mediální skupinu Dentsu Aegis Network pracoval už od roku 2012 jako senior account manager v agentuře Isobar. V oblasti digitální reklamy a médií se pohybuje od roku 2007, působil i ve vydavatelství Economia a mediálních agenturách Mediacom a OMD. Na starosti měl kampaně značek, jako je Vodafone, T-Mobile, Unilever, Danone či Mondelez.