Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Digitální tým Comtechu doplnila Bednářová

Nová pracovnice přináší zkušenosti ze správy digitálních sítí, digitálního marketingu a PR.

Daniela Bednářová

Daniela Bednářová

Do reklamní agentury Comtech nastoupila Daniela Bednářová, která se stala součástí digitálního týmu agentury. V současnosti se už zapojila do práce pro klienty Pivovar Zubr, Stará Myslivecká, Karlovarská Korunní nebo Polabské mlékárny.

Bednářová má zkušenosti ze správy sociálních sítí, digitálního marketingu a PR. Pracovala pro Marketing Journal, starala se o online komunikaci projektu Vím, co jím a piju a několika značek společnosti Unilever.