Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Distributor Linuxu Suse si vybral Taktiq

PR agentura začne pracovat pro poskytovatele open source softwaru.

Poskytovatel open source softwaru Suse si pro svou PR komunikaci vybral agenturu Taktiq Communications. „Neomezujeme se pouze na mediální vztahy. Stále víc nabízíme kompletní komunikační či marketingová řešení. Na druhé straněnás baví přinášet obsah pro novináře,“ říká Michal Uryč-Gazda, většinový vlastník a jednatel Taktiq Communications.

Suse (název je zkratkou německého označení „společnost pro vývoj systémů a softwaru“) poskytuje Linux pro komerční použití, cloudovou infrastrukturu a řešení úložišť, zajišťující firmám kontrolu jejich IT a zároveň flexibilitu. Na technologickém trhu se pohybuje přes dvacet let a již déle než rok působí jako samostatná značka také v Česku.

Uryč-Gazda vlastní agenturu Taktiq z 80 %, zbývajícími spoluvlastníky jsou Jasna Šarmanová Sýkorová a Jan Kubát (oba mají po deseti procentech).