Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění Simar a Syndikát novinářů ČR dnes v presscentru na Senovážném náměstí 23 pořádá od 10 do 13 hodin odborný seminář, jak číst a správně interpretovat předvolební výzkumy. Vystupují Daniel Prokop (Median), Václav Hřích (AKO), Jan Tuček (STEM/Mark), Bronislav Kvasnička (TNS Aisa), moderuje a glosuje Jindřich Šídlo.

Do čela agentury Dark Side postoupil Zvára

Dosavadní šéf klientského servisu Milan Zvára přebírá ředitelské kompetence.

Milan Zvára

Milan Zvára

Novým výkonným ředitelem komunikační agentury Dark Side byl jmenován dosavadní šéf klientského servisu Milan Zvára, který v agentuře působí od jejího založení v roce 2011.  Stávající managing partneři Tomáš Jindříšek a Michal Kříž v agentuře nadále působí a zaměří se zejména na získávání klientů a rozvoj agentury. „Jde o to, že agentura roste. Proto jsme potřebovali posílit její vedení. Milan Zvára se mu už dlouhodobě věnuje, takže teď to jen získalo oficiální podobu,“ řekl Médiáři Jindříšek.

Zvára začal svou kariéru v roce 2007 jako konzultant v agentuře OgilvyInteractive, kterou tehdy řídil právě Jindříšek. Poté, co Jindříšek založil Dark Side, ho následoval do této firmy.