Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Do Havas Digital jde Bartoňová z Dark Side

Novou digitální account manažerkou Havas Digital Prague se stává Kristýna Bartoňová.

Kristýna Bartoňová

Kristýna Bartoňová

Do agentury Havas Digital Prague ze skupiny Havas Prague nastupuje coby nová digitální account manažerka Kristýna Bartoňová z agentury Dark Side. Bude pracovat pro klienty z oboru bankovnictví a povede vybrané projekty v kategorii nového byznysu.

Bartoňová zahájila svou kariéru už během studií jako personalistka u společnosti CSP Partners, která se specializuje na vyhledávání odborníků především v oblasti automobilového průmyslu. Po studiích přišla do Dark Side, kde se jako PR executive manažerka začala po čase věnovat projektovému řízení kampaní a podílela se na tvorbě komunikačních strategií pro klienty z oblasti péče o zdraví. Stála například za projektem Muži činu, který se věnoval tématu mužské neplodnosti. Je takzvanou running ambasadorkou klubu Adidas Runners Prague, společně s Jitkou Králíkovou tvoří dvojici Running Blondies.