Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Do Loosers přišli tři noví lidé

Klientský servis doplnili Pavlína Rejsková a Pavel Albrecht, art directorem je Jiří Riess.

Zleva Pavel Albrecht, Pavlína Rejsková a Jiří Riess

Zleva Pavel Albrecht, Pavlína Rejsková a Jiří Riess

Agentura Loosers rozšířila svůj tým o tři nové lidi, konkrétně o projektové manažery Pavlínu Rejskovou a Pavla Albrechta, kteří budou pracovat v týmu hlavního projektového manažera Jakuba Kesla, a o nového art directora Jiřího Riesse.

Rejsková bude součástí nově vybudovaného týmu klientského servisu a poskytovat servis zejména značkám Nescafé a Škoda. Dřív pracovala pro lokální i mezinárodní značky zejména v oblastech BTL a digitálu.

Albrecht bude mít v Loosers na starosti také značky z portfolia Nestlé a dále ČSOB, Eru a Pe-Po. Dřív působil v České centrále cestovního ruchu Czechtourism a podílel se na rozjezdu projektu filmového turismu. 

Riess se bude podílet zejména na digitálních a social media projektech. Měl by se stát součástí interní produkce agentury zaměřující se na vývoj branded contentu, ale i klasických kampaní. Digitálně bude mít na starosti například značky Nescafé, Holba, Pe-Po, Vinolok či Tesco Mobile.

Posilování agenturního týmu souvisí s loňským rozšířením klientského portfolia Loosers, kam přibyly značky Beleco, Bonami, Cinzano, Czechtourism, ČSOB, Era, Essilor, Kooperativa, Nescafé, Škoda Auto či 2GIS.