Od 23. srpna do úterý 4. října chce tým Blesk.cz zvládnout celkem třináct debat s adepty na hejtmany před říjnovými krajskými volbami. Projdou do nich ti, kdo mají nad 5 %, exkluzivně to zjišťuje agentura Phoenix Research. Živé vysílání půjde každé úterý a čtvrtek, má mít vždy hodinu a půl. Turné začalo dnes v Karlových Varech na kolonádě. Poslední debata bude středočeská, v pražské redakci. Záznamy schraňuje speciál Blesku k volbám.

Do Loosers přišli tři noví lidé

Klientský servis doplnili Pavlína Rejsková a Pavel Albrecht, art directorem je Jiří Riess.

Zleva Pavel Albrecht, Pavlína Rejsková a Jiří Riess

Zleva Pavel Albrecht, Pavlína Rejsková a Jiří Riess

Agentura Loosers rozšířila svůj tým o tři nové lidi, konkrétně o projektové manažery Pavlínu Rejskovou a Pavla Albrechta, kteří budou pracovat v týmu hlavního projektového manažera Jakuba Kesla, a o nového art directora Jiřího Riesse.

Rejsková bude součástí nově vybudovaného týmu klientského servisu a poskytovat servis zejména značkám Nescafé a Škoda. Dřív pracovala pro lokální i mezinárodní značky zejména v oblastech BTL a digitálu.

Albrecht bude mít v Loosers na starosti také značky z portfolia Nestlé a dále ČSOB, Eru a Pe-Po. Dřív působil v České centrále cestovního ruchu Czechtourism a podílel se na rozjezdu projektu filmového turismu. 

Riess se bude podílet zejména na digitálních a social media projektech. Měl by se stát součástí interní produkce agentury zaměřující se na vývoj branded contentu, ale i klasických kampaní. Digitálně bude mít na starosti například značky Nescafé, Holba, Pe-Po, Vinolok či Tesco Mobile.

Posilování agenturního týmu souvisí s loňským rozšířením klientského portfolia Loosers, kam přibyly značky Beleco, Bonami, Cinzano, Czechtourism, ČSOB, Era, Essilor, Kooperativa, Nescafé, Škoda Auto či 2GIS.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr