Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění Simar a Syndikát novinářů ČR dnes v presscentru na Senovážném náměstí 23 pořádá od 10 do 13 hodin odborný seminář, jak číst a správně interpretovat předvolební výzkumy. Vystupují Daniel Prokop (Median), Václav Hřích (AKO), Jan Tuček (STEM/Mark), Bronislav Kvasnička (TNS Aisa), moderuje a glosuje Jindřich Šídlo.

Do Lundegaardu přišel po Kadlecovi i Rybák

Řady vývojového týmu webového integrátoru rozšířil Aleš Rybák, bývalý vývojář IBA CZ.

Aleš Rybák

Aleš Rybák

Webový integrátor Lundegaard Petra Bartoně a Ondřeje Fatky přijal dalšího specialistu na bezplatný open-source podnikový portál Liferay. Řady vývojového týmu v Java Portal & Integration Delivery Centru rozšířil Aleš Rybák. Stal se tak po Jiřím Kadlecovi dalším členem nového týmu zaměřené na vývoj, implementaci a podporu provozu a na optimalizaci běhu webových portálů budovaných na standardech Java Portlet Technology.

Rybák dosud působil v týmu vývojářské firmy IBA CZ, v Lundegaardu bude zastávat pozici senior portal specialisty. Liferay platformě se věnuje téměř deset let. Podílel se na vývoji portálů pro GE Money, O2, T-Mobile, DHL, Bosch a na dalších projektech pro české i zahraniční klienty.