Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Do MarketUp jdou Škvorová, Dušek a Šejnost

Sára Škvorová, Adam Dušek a Jiří Šejnost doplnili tým digitální agentury MarketUp.

Do digitální agentury MarketUP nastoupili tři noví lidé. Sára Škvorová bue pracovat jako manažerka lidských zdrojů, Adam Dušek coby key account manažer a Jiří Šejnost jako specialista SEO kampaní. 

Sára Škvorová

Sára Škvorová

Úkolem Škvorové bude hledat nové lidi do týmu a motivovat stávající. Před nástupem do MarketUp pracovala například v oddělení lidských zdrojů poradenské firmy AID Partners, později si vyzkoušela práci na pozici recruitera v britské investiční společnosti.

Adam Dušek

Adam Dušek

Dušek se bude věnovat především komunikaci se stávajícími zákazníky. Dřív pracoval v několika komunikačních agenturách. V agentuřeComunica se staral například o Pivovar Samson nebo Českou spořitelnu. Později pracoval v digitální agentuře Nobord, kde připravoval a realizoval kampaně pro značky jako Emco, Chupa Chups, Mentos a další.

Jiří Šejnost

Jiří Šejnost

Šejnost se zaměří mimo jiné na analýzu a optimalizaci zbožových vyhledávačů, správu on-page a off-page SEO faktorů webů a realizaci dalších projektů souvisejících s internetovým marketingem. Svou kariéru zahájil jako produktový specialista v segmentu auto-moto, následně se vypracoval na pozici marketingového manažera. Staral se o rozvoj několika webů, SEO, zavedl dynamický remarketing, XML feedy a vytvářel reklamy ve vyhledávací síti. Je certifikovaným specialistou Google Analytics, vlastní certifikaci Heuréka specialisty a má certifikát na inzerci v nákupech Google Adwords.