Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Do Newcastu nastoupili Durková a Dudek

Obsahová agentura Newcast přijala konzultanty Petru Durkovou a Jana Dudka.

Do digitální obsahové agentury Newcast, která je součástí komunikační skupiny Publicis One, nastoupili na podzim do funkce konzultantů pro sociální média Petra Durková a Jan Dudek. Noví lidé přicházejí krátce poté, co se novou ředitelkou Newcastu stala Anna Březinová.

Petra Durková

Petra Durková

Durková dřív působila například jako asistentka partnera v Deloitte, jako úřednice pro mezinárodní spolupráci na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR nebo v Socialbakers jako account executive. Naposledy pracovala jako key account manažerka v CleverAnalytics. Do Newcastu nastoupila v říjnu do týmu, který má na starost Raiffeisen stavební spořitelnu, Nestlé a Muzeum Grévin.

Jan Dudek

Jan Dudek

Dudek v minulosti pracoval v Komerční bance v oddělení průzkum trhu. V Newcastu působí od září v týmu pracujícím pro Toyotu a Lactalis.