Duo Těžkej Pokondr zveřejnilo na YouTube svůj „zakázaný rozhovor“ s novinářem Jaroslavem Kmentou, interview je o hrozbě Andreje Babiše a motivech odchodu Pokondrů z Frekvence 1. Rádio mezitím vysílalo nekonfliktní předvolební rozhovor Xavera Veselého s Babišem.

Tým Nokian Tyres rozšířily Veselá s Michalovou

Středoevropskou marketingovou manažerkou finského výrobce pneumatik Nokian Tyres se stala Pavla Veselá, novou středoevropskou PR manažerkou je Zuzana Michalová.

Finský výrobce pneumatik Nokian Tyres posiluje svůj marketingový tým pro evropský region. Novou středoevropskou manažerkou marketingu a komunikace se stala Pavla Veselá, novou PR manažerkou v rámci téhož regionu je Zuzana Michalová.

Pavla Veselá

Pavla Veselá

Veselá má na starosti veškerou externí marketingovou komunikaci (ATL, BTL, online a sociální média) a odpovídá i za supervizi kreativních a digitálních agentur v rámci celého středevropského regionu. Přichází ze společnosti PwC Česká republika, kde působila jako senior marketingová specialistka. Předtím strávila přes 11 let jako senior account manažerka v agentuře McCann-Erickson, kde pracovala pro klienty jako Microsoft, MasterCard nebo ĽOréal Paris.

Zuzana Michalová

Zuzana Michalová

Michalová řídí v nové pozici mediální komunikaci a veškeré PR aktivity společnosti v evropském regionu, působit bude také jako tisková mluvčí. V rámci svých kompetencí koordinuje mimo jiné víc než 20 PR expertů z agenturních sítí Weber Shandwick, McCann Erickson a Publicis. Před svým nástupem působila přes 13 let v PR agenturách DataConsult a Taktiq, kde odpovídala například za značky Logitech, Kingston, Hartmann-Rico, Nescafé Dolce Gusto, nebo eBay. 

Nokian Tyres má centrálu pro Evropu v Praze a řídí odtud obchodní i marketingové aktivity pro celý region (kromě skandinávských zemí, Ukrajiny a Běloruska). Veselá s Michalovou tak spolu s Ivanou Javnou, operational sales marketingová manažerkou pro střední Evropu, doplňují evropský marketingový tým, který již několik let vede marketingový ředitel pro Evropu Lukáš Líbal. Společně odpovídají za aktivity pro celkem 24 trhů s obratem přesahujícím 10 miliard Kč.